Отож, щоб отримати мільйон (скажімо доларів) потрібно певними економічними методами відібрати його у іншого мільйонера, або наприклад попросити 1 мільйон людей скинутись Вам по долару. Є ще інші шляхи - розпочати свій бізнес, виграти в лотерею, вдало одружитись чи вийти заміж, ну і накінець - отримати спадщину. Я ж хочу запропонувати неординарний спосіб збагачення! Це дійсно діючий метод і наскільки мені відомо, одному російському інтернет-користувачу таке вдалося зробити. Теоретично, мільйонером можна стати за 10 днів. Дивіться малюнок. Для тих, хто не в курсі пояснюю - суть розгону полягає в купівлі (чи продажу) будь-якої валютної пари, золота чи акції. Коли ціна опуститься чи підніметься (залежно від вашого вибору) на 100 пунктів, Ви переходите на пункт 2, і так далі. Фактично, Ви ризикуєте 100 доларами!!! Можна наприклад виділити 100$ на 10 спроб. Або початкову суму зменшити на один нулик, тоді за 6 позицій ви отримаєте 156250$, що тоже непогано. Серед форекс-брокерів, які є серйозними і дозволяють відкрити рахунок з кредитним плечем 1:500 (і навіть 1:1000) я би рекомендував "Інстафорекс".